top of page
Kamil Hołenko Design

KAMIL HOŁENKO

DESIGN

  • Facebook - Czarny Krąg
  • Instagram - Czarny Krąg
  • Vimeo - Czarny Krąg
  • YouTube - Czarny Krąg

WIDEO

GRAFIKA

projekty logo, identyfikacja wizualna firmy/brandu, plakaty, broszury, ulotki i wiele innych

FOTOGRAFIA

zdjęcia reportażowe, portrety, fotografia podróżnicza, fotografia produktu i wiele innych

OFERTA

Dialog jest podstawą dobrego projektu, dlatego zawsze rozmawiam z klientem, by zrozumieć ideę jego pomysłu oraz uzupełnić ją własnym. Świadczę usługi w szeroko pojętej działalności kreatywnej w skład której wchodzą: produkcja filmowa, fotografia, animacja 2D oraz projektowanie graficzne. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, w pełni wykorzystując swoją kreatywność i umiejętności techniczne zdobyte przez kilkuletnią pracę w branży oraz studia kierunkowe. Jeśli szukasz nieszablonowych rozwiązań dla swojego pomysłu, serdecznie zapraszam do kontaktu.

TROCHĘ O MNIE

 

Nazywam się Kamil Hołenko. Właściwie od dzieciństwa nie rozstaję się z aparatem.

 

Z biegiem lat, moja młodzieńcza miłość do fotografii analogowej zaczęła „cyfryzować” i poszerzać się o film - zarówno realizacje operatorskie jak i montażowe - a następnie o grafikę i animację. Swój warsztat szlifowałem w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych

i Dziennikarstwa oraz Uniwersytecie Adama Mickiewicza.

Jednak - jak to bywa w pracy kreatywnej - najwięcej zyskałem dzięki nieprzerwanej pracy w branży

- od agencji reklamowych, przez telewizję po wydawnictwa. Pod okiem inspirujących mentorów i wrodzonej determinacji zdecydowałem się na utworzenie własnej działalności.


Cieszę się, że dzięki temu mogę zaprezentować Tobie swoją twórczość. Zachęcam do kontaktu i podjęcia owocnej współpracy!

bottom of page